Návštěva v nemocnici

Ve včerejším utkání došlo k zranění protihráče, hráče hostí, Honzy Kočana. Dnes za ním byl předseda HC Draci o.s. Zdeněk Poul a hráč domácích Tomáš Bláha.

Tento článek patří k zápasu TRU - SEN 5:4
Vážení sportovní přátelé ledního hokeje ve Žďáře nad Sázavou,

dnes odpoledne jsem byl osobně v nemocnici v Trutnově navštívit Honzu Kočana, který se zde léčí po včerejším faulu našeho hráče a je mi skutečně velmi líto co se stalo. Jménem klubu, jménem svým,. jménem celého vedení jsem Honzovi vyřídil pozdravy od hráčů, tlumočil přání brzkého uzdravení z vážného zranění a samozřejmě nabídl jakoukoliv pomoc,která by mu léčení v Trutnově co nejvíc zpříjemnila. Měl jsem při návštěvě možnost poznat rodiče Honzy a popovídat si. Je mi skutečně líto takového zranění, myslím si, že krev, nosítka, sanitka k hokeji neparří, hraje se to pro lidi, pro sportovní zážitky. A mohu zodpovědně říci, že ze strany Martina Klementa to nebyl úmysl zranit, zabíjet, jak se dnes dozvídám z reakcí fanoušků. A rozhořčení dovedu pochopit. Přeji si, aby rekonvalescence a návrat Honzy Kočana k mužstvu byl co nejdřív, patří na led, má rozdávat svoji hrou jen a jen radost ...

Zdeněk Poul, předseda klubu HC BAK Trutnov op