|

Trutnov dvě třetiny tlačil, ale body bere Jablonec

Ve 12. kole se hokejisté Trutnova střetli s Jabloncem. Po dvou třetinách, kdy domácí mohli vést o pět branek, přišel kolaps v té třetí a Jablonec svou výhru pečetil brankou do prázdné branky.

Jablonec nad Nisou
Branky a nahrávky: 22. Jedlička (Kubinčák, Pražák), 25. Šimoníček (Svoboda), 49. Poul (Krsek, Faltys), 53. Jedlička (Kubinčák, Janoušek) - 6. Kačírek (Frk), 22. Nezbeda (Jursa, Pilař), 42. Homolka, 49. Miškovský (Homolka), 53. Pilek (Homolka, Tržický), 60. Nezbeda (Pavlů)

Vyloučení: 2:5, Využití: 1:0

Trutnov: Vlk (Horáček) - Pražák, Višňák, Vácha, Jirásek, Faltys, Suk, Leder - Kubinčák, Janoušek, Jedlička - Fedulov, Šimoníček, Svoboda - Krsek, Bucek, Poul

Jablonec nad Nisou: Jelínek (Mašek) - Tržický, Čechura, Krejsa, Pavlů, Pilař, Pulec, Pilek - Frk, Kačírek, Maďar - Homolka, Nezbeda, Král - Miškovský, Jursa,

Hokejisté Trutnova nezvádli další domácí duel, ve kterém podlehli hostujícímu Jablonci. Po dvou třetinách byly střely na branku 31:6 pro domácí, nicméně skóre bylo vyrovnané 2-2.

Ve třetí třetině pak hosté přidali rychlou branku, na kterou dokázali domácí odpovědět, ale potom už skóre dotáhnout nedokázali. Jablonec vyhrál se štěstím, když brankář Jelínek předvedl lepší výkon jak domácí Vlk.

Za Trutnov se při obnovené premiéře trefil Jiří Šimoníček a svou první branku v "A" mužstvu vstřelil Matěj Poul.

Další utkání sehraje Trutnov na ledě Řisut, ve středu 30.10.2019. Reportáž: Redakce