Úspěch a pád...

Úspěch a hluboký pád, přesně tak lze popsat výsledky Trutnova za poslední týden. Po dobrém výkonu v domácím zápase s Řisuty přišel propadák na ledě Děčína. Nezbývá než zapomenout a připravit se na domácí duel s Klatovy.

DECTRU
Děčín
10.
Zimní stadion Děčín
01.11.2014
Branky a nahrávky: 1. Volráb (Fojt, Oliverius), 4. Hříbal, 14. Hříbal, 15. Filipovský (Oliverius, Volráb), 29. Volráb (Oliverius), 32. Fojt (Oliverius, Filipovský), 60. Fojt (Oliverius, Vegner) – 22. Karlík (Chytráček, Perutek), 60. Perutek (Chytráček)

Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Vegner, Kaltenböck, Hříbal, Chmel, Klement, Kvaček – Volráb, Oliverius, Fojt – Drnec, Chládek, Vacek – Chovanec, Faigl, Polák – Kment, Bačák

Trutnov: Čáp (Jeschke) - Škvor, Souček,Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Kozák - Veselý, Hemský, Březina, Kastner, Luštinec, Mašek, Chytráček, Perutek, Janoušek, Bartoň.

Zápas s Děčínem nepotřebuje komentář. Výsledek je bohužel vševypovídající. Reportáž: Redakce