|

Trutnov se raduje z historicky prvního titulu !!!

Radost, nadšení, oslavy ... tak takhle to vypadá, když Trutnov vyhraje titul mistra!

Náchod
Branky a nahrávky: 30. Chytráček (Zelenka), 43. Veselý (Luštinec)

Vyloučení: 5:7 navíc Hradecký 10+OK

Diváci: 735

Konečný stav série: 2:0, Mistrem KLM se stává HC BAK Trutnov!

Trutnov: Biegl (Škop) - Kozák, Antonín, Malinský, Karlík, Poul, Procházka - Luštinec, Šimoníček, Mašek - Zelenka, Chytráček, Veselý - Zadina, R. Janoušek, Perutek - Zítka

Náchod: Luňák (Navrátil) - Hendrich, Javůrek, Verner, Pánek, Hrach, Pazdera - Šejnoha, J. Janoušek, Petr - Stehno, Hradecký (41. Zeman), Macháň - Jurča, Škoda, Leeder

Není třeba dlouhých komentářů... Středeční utkání bylo jen o jedné věci - stane se Trutnov mistrem KLM, nebo se schyluje k třetímu utkání v Náchodě?

Již od první minuty byla vidět nervozita na obou stranách. Vyníkající divácká kulisa připravila tu pravou finálovou atmosféru. Po vzájemném oťukávání a čekání na chybu přišly první šance a to z hokejek hostí. Škoda objížděl branku, ale na Biegla nijak nevyzrál. Na druhé straně mohl vstřelit úvodní branku Chytráček, ale na Luňáka také nevyzrál. Klíčový moment celého zápasu přišel v polovině utkání. Zelenka našel dlouhým pasem Chytráčka, ten objel náchodského obránce a švihem vymetl pavučinu v rohu Luňákovy branky - 1:0. Domácí se dostali neskutečným způsobem do hry. Ve třetí třetině už bylo na ledě pouze jedno mužstvo a to bylo to domácí. Nejdříve nevyužil obrovskou šanci Chytráček, ale ničemu to nevadilo. Ve 43. minutě se k dorážce postavil Tomáš Veselý a dorazil kotouč za Luňáka - 2:0. Poté měl Šimoníček jasnou gólovku, ale trefil ležící hokejku v odkryté brance. Na časomíře vypršel čas a Trutnov tak mohl začít slavit historicky první mistrovský titul!

Děkujeme všem fanouškům za podporu, byli jste úžasní! Těšíme se na vás v bojích v kvalifikaci!

Mistrovské mužstvo HC BAK Trutnov

Radovan Biegl, Pavel Škop, Dominik Exner - Jiří Antonín, Ondřej Poul, Jiří Malinský, Martin Kozák, Lukáš Junek, Lukáš Karlík, Stanislav Procházka - Marek Zadina, Jiří Zelenka, Petr Chytráček, Jakub Luštinec, Tomáš Veselý, Vojtěch Perutek, Libor Mašek, Jiří Šimoníček, Jindřich Zítka, Roman Janoušek, David Vacek, David Smékal

Za realizační tým a vedení - Ladislav Lubina, Marek Pakulski, Vladimír Kamenický, Zdeněk Poul, Jaroslav Řehák

Poděkování samozřejmě také patří BAK stav. společnost, panu Ing. Pečenkovi, Ing. Čížkovi, Mgr. Blechovi a samozřejmě našemu Karlovi Lašovi, kteří mají lví podíl na vítězství, protože nám celou dobu věřili v těch těžkých chvílích. Děkujeme!!! Reportáž: Redakce