Neproměňování šancí a zbytečná vyloučení - Trutnov opět prohrál

16.10.2011
17:00
6:1
(1:0, 2:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 2. Šimek (Sedlák), 26. Knes (Sedlák, Vaľko), 40. Šimek (Vaľko), 43. Velechovský (Turinský, Martinec), 47. Tregl (Sedlák), 53. Martinec (Dvořák) – 48. Luštinec (Veselý)

Nymburk: Kocián – Drak, Šefl, Knesl, Sem, Pánek, Tondr, Cicvárek, Vlach – Dvořák, Sirotek, Martinec – Vaľko, Sedlák, Šimek – Velechovský, Turinský, Tregl – Němeček, Rys

Trutnov: Biegl - Hamerský, Klement, Rejzek, Kuna, Poul, Antonín - Chochola, Šimoníček, Fořt, Veselý, Chytráček, Luštinec, Březina, Bláha Dlab

Trutnovští hokejisté nedokázali navázat na výhru proti Chotěboři na domácím ledě.

Již v první minutě prosvištěl mezi obránci Trutnova nymburský Šimek a bylo to - 1:0. Poté obrovskou šanci spálil Březina. Trutnovští drželi Nymburk pod tlakem ale nebylo to nic platné. Když chyboval Kuna, řítil se sám na branku Šimek ale druhý gól nevstřelil. Ani po závaru před brankou Trutnova se neprosadil bývalý extraligový zadák Sedlák.

Do druhé třetiny šli trutnovští odhodlaně, udělat něco s nepříznivým výsledkem. Ovšem ani Chytráček ani Fořt a dokonce ani Chochola nepřekonali Kociána v brance Nymburka. Trest přišel později. Trutnovští propadli v útočném pásmu, nymburští si s chutí zaútočili a kombinaci čtyři na dva zakončil do "víka" trutnovské svatyně Knes - 2:0. Ještě před sirénou se Nymburk stihl trefit. Zkušený Lukáš Valko vyšachoval trutnovskou obranu včetně brankáře Biegla a naservíroval kotouč do prázdné branky Šimkovi, který se nemýlil - 3:0.

I přes tří brankové manko se Trutnov nevzdával a bojoval. Po desetiminutovém trestu Bláhy, který obdržel za nesportovní chování, musel trenér Malinský zkorigovat sestavu. Ihned ve 43. minutě se však prosadil z mezikruží Velechovský a zvýšil na 4:0. O pět minut později přidal branku Tregl a bylo rozhodnuto - 5:0. Trutnovští stihli alespon zkorigovat výsledek a o to se zasloužil Luštinec, který doklepl kotouč za záda Kociána po přihrávce Veselého - 5:1. Poslední slovo v utkání měl opět Nymburk. V 53. minutě zakončoval přesně Martinec a uzavřel brankostroj Nymburka - 6:1. Reportáž: op