|

Trutnov porazil v přátelském utkání Světlou nad Sázavou

Slavnostní otevření multifunkční haly přivítalo plný stadion. Trutnovští DRACI museli na vítězství nad Světlou nad Sázavou (dvojnásobným vítězem KHL Pardubického kraje a postupu do II. ligy čekat) až do 59. minuty.

(1:1, 1:1, 0:1)
Branky: 16. Havlíček(Mikolášek, Chytráček), 37. Mašek(bez asistence), 59. Poul(Dome)

Trutnov:

U příležitosti slavnostního otevření zimního ve Světlé nad Sázavou sehráli dnes druholigoví hokejisté další přípravné utkání. Účastníka krajské soutěže porazili 3:2. První dvě třetiny skončily nerozhodně 1:1, když úvodní branku Trutnova vstřelil Havlíček a druhou přidal Mašek. V závěrečné dvacetiminutovce padl jediný gól, o který se postaral Poul. Hráči si pak ještě utkání prodloužili o samostatné nájezdy, v nichž pro změnu zvítězili domácí. A to i díky trefě trutnovského trenéra Stanislava Mečiara, jenž od poloviny duelu naskočil na led v dresu Světlé. Reportáž: op