Trutnov zvítězil s Jesenicí

Stejně jako loni Trutnovští přivítali Jesenici. Během druhé dvacetiminutovky rozhodli o jasném výsledku.

TRUJES
přát.

03.09.2010
Jesenice
Góly a asistence: 13. Mikolášek (Čapek, Poul), 21. Chochola (Jindřich), 25. Poul (Jindřich), 29. Janecký (Chochola), 37. Havlíček (Chytráček), 42. Mašek (Havlíček), 46. Havlíček (Mašek). Hosté skórovali v 7., 38. a 59. minutě.

Trutnov: Aberle - Malinský, Poul, Provazník, Havlíček, Kuna, Mlejnek - Jindřich, Chochola, Mašek, Chytráček, Svoboda, Peroutek, Čapek, Janecký, Jankovský, Döme, Mikolášek.

Utkání se odehrálo v tréninkovém tempu, domácí v druhé části hry odskočili až o čtyři branky. V zápase byla znát lepší technická a fyzická připravenost domácích, proto trenér Stanislav Mečiar mohl prostřídávat všechny své hráče. Další přípravný zápas Trutnov odehraje ve Světlé nad Sázavou, kde otevírají nový zimní stadion. Reportáž: