|

Trutnov nedokázal vstřelit v Písku branku a zaslouženě prohrál

Trutnovští hokejisté se nedokázali proti favoritovi gólově prosadit a po třech gólech a jedné asistenci kapitána domácích Bláhy prohráli čtyřbrankovým rozdílem. První třetinu dokázal Trutnov soupeři vzdorovat a ubránil bezbrankový stav. Branku vstřelili domácí až v polovině utkání. Kapitán Písku zvýšil na 2:0 svým druhým gólem po 29-ti vteřinách třetí třetiny, když proměnil nájezd a bekhendovou kličkou nedal Brožovi šanci. Poté, co písečtí v 51.min. rozvlnili v přesilovce hostují síť potřetí, bylo o osudu utkání definitivně rozhodnuto. Třešničku na dortu zařídil domácí kapitán, který šest minut před koncem dokonal hattrick.

PISTRU
Písek
4.

27.09.2008

4:0
(0:0, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 32. Bláha (Míka), 41. Bláha (Míka, Novotný), 51. Novák (Bláha), 54. Bláha (Svoboda, Míka). Rozhodčí: Dundr - Frodl, Nepomucký. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 350.

Trutnov:

Ivan Houda: "Opět jsme ale nedali góly a naopak vyrobili některé hrubky, za které nás zkušený soupeř potrestal."