PŘEDPRODEJ PERMANENTEK ZAHÁJEN!

Oblíbený předprodej permanentek s rozvozem až k vám domů je tady! Od dnešního dne (10.7.2019) je zahájen předprodej a kdo z fanoušků si objedná permanentky, domů mu je dovezou samotní hráči! Více informací v článku.

Již několikátý rok probíhá tato, u nás v republice, jedinečná akce. Fanoušek, který touží po permanentce na trutnovský hokej, si ji může buď zakoupit na zimním stadionu, nebo si ji objednat přes e-mail.

Objednávka přes e-mail navíc znamená, že permanentku dostanete až do domu. A to ne poštou! Přivezou vám jí hráči HC BAK Trutnov! Předání probíhá o víkendu (termín viz. níže) a vy se tak s hráči můžete nejen setkat, ale i pohovořit a zeptat se jich na různá témata. Akce vstupuje již do několikátého ročníku a v loňském roce se rozvezlo rekordních 81 permic!

Typy permanentních vstupenek

VĚRNÝ FANOUŠEK (verze GOLD))

- objednávka přes e-mail

- rozvoz až do domu