Ve středu se chystá další derby! Trutnov přivítá Dvůr Králové!

Nabitý týden začíná hokejovým derby proti Dvoru Králové n/L. Utkání začíná ve středu 19.12.2012 od 18:00. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tento článek patří k zápasu TRU - DKR 9:0
Hokejisté Trutnova se vezou na vítězné vlně. Posledních osm utkání vyhráli a odnesli si plný počet bodů - 24. Nikdo se soutěže se takovou sérií zatím pyšnit nemůže. V minulém utkání si Draci s chutí zastříleli a zvítězili v Náchodě 4:9. Tři body získal za dvě branky a jednu nahrávku domácí útočník Petr Chytráček.

Trutnov je v tabulce jasně první s náskokem čtyř a pěti bodů na své pronásledovatele. Co ovšem domácí hokejisty těší je ten fakt, že mají ještě o zápas míň odehráno.

Hostující celek ze Dvora ztratil šanci na Play-Off. Tým složený z odchovanců si ale v letošní sezoně ostudu neuříznul. V zápase trápil Nové Město, které v té době bylo vedoucí celek tabulky. V posledním utkání si dvorští hokejisté ale vyšlápli na Novou Paku. Utkání excelentně zvládli a s přehledem vyhráli. Viníkající výkon podal ex-trutnovský brankář Pavel Škop.

Jak utkání dopadne můžete sledovat tuto středu, 19.12.2012, od 18:00 hodin. Těšíme se na vás! Redakce