Zajímavosti z Play Off - Trutnov vs. Benešov aneb DRACI vs. Vodní Lvi

Nahlédněte do zajímavostí série.

Tento článek patří k zápasu BNS - TRU 7:1

- první utkání odchytal trutnovský Peter Škrabelj, dostal sedm branek, druhé utkání odchytala dvojka Roman Truhlář a dostal dvě branky

- kapitán Lvů Kaňka nasbíral 6 bodů ve dvou zápasech a druhé utkání nedohrál po střetu s Bergerem(od druhé třetiny)

- ve druhém utkání padlo pět vyjímečných trestů (Jindřich 10 OT, Klement 5+OK - Trutnov/Verbík R., Jágr, Matoušek všichni 5+OK-Benešov)

- v prvním utkání vedl Trutnov 2:6, nakonec prohrál 8:6, ve druhém utkání vedl Benešov 0:2 a nakonec prohrál 7:2

- v prvním utkání se střídali brankáři Benešova (Matoušek za Rückla) ve druhém utkání nastoupil od začátku Matoušek a dostal trest do konce hry, Rückl nastoupil na posledních 5 minut

- ve druhém utkání Trutnov vstřelil dvakrát dvě branky rychle po sobě (na 2:1 a 2:2 - 38 sekund a na 5:2 a 6:2 - 34 sekund)

- v letošním ročníku jsou zápasy 4:3 (BNS vs. TRU - 4:2, 4:6, 3:7, 6:5, 8:6, 2:7, 7:1)

- V posledním utkání vyloučil sudí Pražák 21 hráčů Trutnova (navíc Procházka 5+OK, Antonín 5+OK, Havlíček 2+10 OT)

- V posledním utkání bylo nařízeno trestné střílení, které Benešov promněnil

- V posledním utkání domácí trenér Vobecký bezdůvodně inzultoval ranou pěstí do obličeje hostujícího trenéra Jindřicha (podle očitých svědků)

- Na poslední utkání přijelo několik desítek fanoušků z Trutnova a starali se o vynikající atmosféru

- V sérii, ve třech utkání, bylo skóre 17:14 pro Benešov

- Roman Truhlář byl v posledním utkání střídán ve 23. minutě a nahradil jej Peter Škrabelj

- Stanislav Procházka a Jiří Antonín dostali tresty do konce hry za údajné napadení rozhodčích

- V posledním utkání byl zraněn domácí obránce Zeman (za tento zákrok vyfasoval Havlíček po zásluze 2+10 OT)

- trenér Benešova údajně nabádal hráče ke zranění Bergera, který čistě dohrál kapitána Kaňku ve druhém zápase

- Jeden z bratří Verbíků trefil dělovou ránou rohodčího Pražáka do ramene

Tímto bychom chtěli poděkovat všem co nás celou sezony podporovali a těšíme se s Vámi na tu další, doufáme že úspěšnější. Děkujeme!

Všechná práva na tento článek si vyhrazuje web hctrutnov.cz a HC DRACI o.s. Kopírování článku je zakázáno! op