Vodní Lvi vs. Draci to je rozhodující sobotní duel série.

V sobotním duelu se rozhodne zda Benešovu nebo Trutnovu skončí sezona.

Tento článek patří k zápasu BNS - TRU 7:1
Sobotní duel mezi Vodními Lvy a Draky nabídne velkou bitvu. Ani jedno z mužstev nechce prohrát a skončit tak letošní sezonu. Dva vyrovnané duely přinesly hodně branek ( 14 a 9).

V posledním utkání Trutnov jasně přehrál ve druhé a třetí třetině Benešov a zaslouženě zvítězil 7:2. Jágr, Matoušek a Verbík J. dostali pětiminutové tresty a do konce utkání. Za domácí inkasoval "pětku" obránce Klement, který se popral s Jágrem. Navíc na začátku druhé třetiny atakoval Berger čistě kapitána Kaňku, který zápas nedohrál, což se zdálo jako zlomové pro Benešov. Od té doby si "ani neškrtnul".

Jak sobotní duel dopadne můžete sledovat na serveru www.onlajny.cz, nebo na benešovském stadioně od 17:00.

Fakta a události série Benešov vs. Trutnov:

- první utkání dochytal trutnovský Peter Škrabelj, dostal sedm branek, druhé utkání odchytala dvojka Roman Truhlář a dostal dvě branky

- kapitán Lvů Kaňka nasbíral 6 bodů ve dvou zápasech a druhé utkání nedohrál po střetu s Bergerem(od druhé třetiny)

- ve druhém utkání padlo pět vyjímečných trestů (Jindřich 10 OT, Klement 5+OK - Trutnov/Verbík R., Jágr, Matoušek všichni 5+OK-Benešov)

- v prvním utkání vedl Trutnov 2:6, nakonec prohrál 8:6, ve druhém utkání vedl Benešov 0:2 a nakonec prohrál 7:2

- v prvním utkání se střídali brankáři Benešova (Matoušek za Rückla) ve druhém utkání nastoupil od začátku Matoušek a dostal trest do konce hry, Rückl nastoupil na posledních 5 minut

- ve druhém utkání Trutnov vstřelil dvakrát dvě branky rychle po sobě (na 2:1 a 2:2 - 38 sekund a na 5:2 a 6:2 - 34 sekund)

- v letošním ročníku jsou zápasy vyrované 3:3 (BNS vs. TRU - 4:2, 4:6, 3:7, 6:5, 8:6, 2:7)

Všechná práva na tento článek si vyhrazuje web hctrutnov.cz a HC DRACI o.s. Kopírování článku je zakázáno! op