|

2. zápas Play Off TRUTNOV vs. BENEŠOV! Stav série 0:1!

Druhý zápas série Play Off pokračuje v Trutnově. Čtvrtrek 17.2.2011 - 18:00 ZS v Trutnově.

Tento článek patří k zápasu TRU - BNS 7:2
Druhý zápas, možná poslední... I to je čtvrteční matematika. Pokud domácí Draci nevyhrají všemi možnými způsoby (zákl. hrací doba, prodloužení, nájezdy) tak pro ně sezona končí. Poslední utkání, t.j. v úterý, Draci prohráli 8:6.

Totální kolaps předvedli Trutnovští hokejisté v úterý při prvním zápase Play Off. Za stavu 2:6 trutnovští stihli ještě během 52.-60. minuty prohrát prohrát 8:6.

Průběžné bodování hráčů:

Trutnov - Březina (1+3), Šejnoha (0+3), Berger (2+0)

Benešov - Kaňka (1+5), Jonáš (2+3), Jágr (2+2)

Minulý zápas:

VHS HC Benešov - HC Trutnov 8:6 (1:1, 1:3, 6:2)

Branky a nahrávky: 10. Jágr (J. Verbík), 34. Strnad (Kouba), 53. Jonáš (Kaňka), 55. Zeman (Kaňka), 56. Jágr (Kaňka, Jonáš), 58. Jonáš (Jágr, Kaňka), 59. Zeman (Kaňka, Jonáš), 60. Kaňka (Jágr, Jonáš) – 8. Berger (Březina, Šejnoha), 15. Březina (Mečiar), 19. Poskočil (Březina, Šejnoha), 21. Malinský (Havlíček, Chochola), 48. Berger (Šejnoha. Březina), 49. Stehno (Dlab, Mlejnek)

VHS HC Benešov: Rückl, ( od 21. Matoušek) – Košatka, J. Verbík, Kouba, R. Verbík, Adam, Zeman – Jágr, Jonáš, Kaňka – David, Starec, Štěpánek – Vacek, Drda, Srdínko – Strnad, Holánek, Kouřil

HC Trutnov: Škrabelj (Truhlář)- Malinský, Kuna, Rejzek, Antonín, Poskočil, Klement, Mlejnek, Mečiar – Havlíček, Chochola, Jindřich – Chytráček, St. Procházka, Šimoníček – Berger, Březina, Šejnoha – Döme, Dlab, Stehno

Prosíme všechny fanoušky, diváky, hokejové nadšence, aby přišli podpořit domácí borce v dalším utkání Play Off! Potřebujeme každý hlas, každou dlaň která tleská, každou řehtačku, každé hlasivky! Jen s vámi to dokážeme! Jste náš šestý hráč! Prosíme, vezměte sebou celou rodinu a dopomozte nám k vítězství! Děkujeme!

Všechná práva na tento článek si vyhrazuje web hctrutnov.cz a HC DRACI o.s. Kopírování článku je zakázáno! op