Březina má na čtyřikrát zlomený nos, čeká na operaci!

Čtěte níže...

Tento článek patří k zápasu TRU - KUT 5:2
V nedělním utkání proti Kutné Hoře domácí hokejisté postoupili do Play Off. To bylo ovšem asi to, co neunesla Kutná Hora.

Kdo na utkání nebyl, neuvěří. V čase 59:56, kdy bylo utkání rozhodnuto a domácí se již radovali, knokautoval hostující Muras domácího Březinu. Knokautoval ho takovým způsobem, že Březinu museli odnést spoluhráči a poté byl rodinou převezen do královéhradecké fakultní nemocnice. Po telefonátu s rodinou víme tohle: "Ondra čeká na odborný lékařský personál, má na čtyřikrát zlomený nos a čeká ho komplikovaná operace", řekl člen rodiny.

Hostující Lukáš Muras sice vyfasoval pět minut + do konce utkání, ale to nestačí. Za tento zákrok se berou registrace. Mělo to cenu? Bylo to úplně zbytečné a nehokejové! Nejen že pro Kutnou Horu sezona končí, ale také pro nešťastného Březinu, který se bude zotavovat z těžké operace.

Celé mužstvo HC BAK Trutnov včetně fanoušků přeje brzké uzdravení Ondrovi a aby vše bylo v pořádku a mohl opět nastoupit!

Všechna práva na tento článek si vyhrazuje web hctrutnov.cz a HC DRACI o.s. Kopírování článku je zakázáno! op