|

Trutnov prohrál po páté v řadě. Doma nestačil na Kolín...

Hokejisté Trutnova prohráli i po páté za sebou a jejich krize se prohlubuje. Na měsíc byl z České Třebové povolán obránce Ondřej Poul, dnešním dnem byl podepsán další obránce, Tomáš Kynčl z Vrchlabí. Na řadu přijdou další změny a Trutnov bude zužovat kádr a hledat vhodné doplnění ofenzivy.

SC Kolín
Branky a nahrávky: 1. Ukhin (Vácha) - 5. Zumr (Barták, Malý), 10. Němec (Kadlec), 34. Zumr, 39. Malý (Pýcha, Zumr), 41. Šafránek (Zumr, Malý), 51. Semirád (Zumr, Malý), 58. Martínek

Vyloučení: 3:3 navíc Poul (TRU) 10 OT, Využití: 0:1

Trutnov: Jeschke (Ašenbrenner) - Vácha, Poul, Fedulov, Bezděk, Pražák, Šefl, Suk - Šimeček, Kalla, Kubinčák - Martinec, Semorád, Ukhin - Smékal, Janoušek, Tatar - Vacek

SC Kolín: Sejpal – Březina, Pýcha, Hanzl, Jelínek, Barták, Havelka, Mlčoch – Zumr, Šafránek, Malý – Martínek, Semirád, Koffer – Kozák, Pilný, Němec – Kadlec

Hokejisté Trutnova hostili svého souseda z tabulky, Kolín. Utkání bylo jednoznačné a krize domácích hokejistů se prohlubuje. Po perfektním utkání v Klatovech hokejisté Trutnova nedokázali strhnout vlnu štěstěny na svou stranu a na domácím ledě vysoko prohráli.

Úvodní dějství začal po přihrávce Váchy Jaroslav Ukhin, který překonal Sejpala - 1:0. O čtyři minuty později přišla chyba v rozehrávce domácích a přízemní střelou se prosadil hostující Zumr - 1:1. Domácí mhli jít do vedení, ale střela Kubinčáka byla zblokovaná. Na druhé straně se po další chybě v domácí rozehrávce trefil Němec - 1:2. Domácí při přesilové hře zapomněli na rozjetého kolínského útočníka, který však ani následné trestné střílení neproměnil.

Druhá třetina začala z pohledu domácích výborně. Tlačili se do branky a vytvořili si šance. Tu první měl Semorád, ale Sejpal vymrštil svou lapačku. Po něm jel v přečíslení Kubinčák s Kallou, ale akce nebyla zakončena střelou. Poté v té samé situaci se ocitl dvakrát Tatar, ale ani jednou nebyl úspěšný. A Kolín trestal. Ve 34. minutě namazal domácí obránce Zumrovi a ten překonal Jeschkeho - 1:3. Minutu před sirénou se ještě trefil Malý - 1:4.

Ve třetí třetině se domácí snažili s vývojem zápasu něco udělat, ale marně. Hned po startu třetiny využil přesilovou hru Šafránek - 1:5. Velkou šanci měl Kubinčák, branku ale minul a po následné střele Poula tečoval Šimeček pouze do betonů Sejpala. Velkou šanci měl také Lukáš Vácha, ale jeho dělovka skončila na rameni Sejpala. Domácí se snažili, ale marně. Šestou branku přidal Semirád a sedmým gólem uzavřel pečeť utkání hostující Martínek - 1:7.

Hokejisté Trutnova tak prohráli páté utkání za sebou a v sobotu je čeká pražská Kobra, kterou přivítáme na domácím ledě od 18:00 hodin. Reportáž: Redakce