|

Trutnov prohrál v Pelhřimově, v playoff se střetne s Táborem !

Trutnovští hokejisté v posledním kole základní části zajížděli na led Pelhřimova. Draci po vyrovnaném průběhu utkání bohužel podlehli Medvědům 5:4. Klesli tak na konečnou 14. příčku tabulky a soupeřem pro playoff jim bude třetí Tábor. První utkání s Kohouty čeká Trutnov již v sobotu 28.2. v Táboře. Na domácím ledě se pak představí v odvětě, která se odehraje v pondělí 2.3. od 18:00.

(2:2, 0:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 3. Kadlec (Votápek), 8. Hadrava (Hadrava), 43. Kuchta (Třetina, Šidák), 47. Kuchta, 52. Mečiar (Kuchta) – 15. Veselý, 20. Luštinec (Chytráček), 53. Voženílek (Šimoníček), 55. Luštinec (Veselý)

Rozhodčí: Mertl S. – ing. Samuel, Mertl T.

Vyloučení: 4:6, navíc Smékal (TRU) 2+10 OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0.

Diváci: 310.

Pelhřimov: Čekal(Vajner) – Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Šidák, Kubát, Votápek, Třetina, Kopic, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Beneš, Kadlec, Kuchta, Kasalý F., Tolkner

Trutnov: Kukin (Jeschke)– Voženílek, Škvor, Dufek, Chaloupka, Karlík, Junek, Souček, Smékal, Peroutek, Veselý, Šimoníček, Březina, Janoušek, Luštinec, Koutník, Chytráček, Vacek, Kozák