Sokolov ukončil vítěznou sérii Trutnova

Trutnov v sobotu zajížděl na led vzdáleného Sokolova. Bohužel se mu nepodařilo favorita zaskočit a prohrál. Dobrý výkon za který hráče pochválil i trenér Malinský, je však příslibem do středečního domácího utkání proti Jindřichovu Hradci.

SOKTRU
Baník Sokolov
14.

22.11.2014
Branky a nahrávky: 11:07 Flek (Kečkeš),18:07 Koblasa (Schusser),37:39 Vrána (Flek),37:58 Koblasa (Kuběna),51:21 Přindiš - trestné střílení,59:32 Kuběna (Rohan M.)- 53:53 Kastner (Poulíček)

Rozhodčí: Kostourek - Havelec, Fiala, tresty: 7:10

Baník Sokolov: Hruška P. (Honzík)- Kečkeš, Přindiš, Schusser, Rohan M., Novák O., Troška, Gombár, Šik - Sýkora, Dobřemysl "C", Švec, Flek, Vrána, Vaněk, Koblasa, Kuběna, Rohan T., Říha, Račanský "A", Csamangó

Trutnov: Čáp (Biegl)- Dufek, Souček, Kozák, Voženílek, Karlík, Junek, Chaloupka, Antonín - Veselý, Janoušek, Březina "A", Bartoš, Kastner, Luštinec "C", Poulíček, Chytráček "A", Zítka, Perutek

Trutnov v sobotním zápase předvedl kvalitní výkon. Na skvěle hrajíci Sokolov to ale nestačilo. Hra byla po většinu utkání vyrovnaná, ale branky padali jen na jedné straně. V každé třetině Sokolov dokázal vstřelit dvě a až v posledním dějství za rozhodnutého stavu poprvé inkasoval. Ukázal tak, že ke špičce druhé ligy nepatří omylem.

Trutnov se přes vysoký rozdíl ve skóre nemusí za předvedený výkon stydět a ze Sokolova odjíždí se vztyčenou hlavou. Reportáž: Redakce