|

27. Kolo: Trutnov vyprovodil Třebechovice další desítkou!

V rámci 27. Kola se utkali mužstva z Trutnova a Třebechovic. Trutnov utkání zvládl na jedničku a zvítězil 10:1.

Třebechovice p/O
Branky a nahrávky: 1. Luštinec (Kozák), 15. Luštinec (Chytráček, Karlík), 17. Zítka (Kozák), 18. Perutek (Smékal), 25. Luštinec (Chytráček, Veselý), 27. Kozák (Šimoníček), 31. Veselý, 43. Šimoníček (Procházka, Exner), 51. Šimoníček (Zítka, Veselý), 58. Chytráček (Procházka) - 49. Dostál

Vyloučení: 1:5, Využití: 1:0, Střely na branku: 35:24

Trutnov: Škop (od 28. Exner) - Procházka, Kozák, Karlík, Junek, Poul - Mašek, Šimoníček, Zítka - Veselý, Chytráček, Luštinec - Perutek, Janoušek, Smékal

Třebechovice p/O: Lochman P. (od 25. Petrů) - Kostka, Sedláček, Podzimek, Stříteský, Kosina, Lochman J., Drašnar J., Dostál, Kudr. Tuček, Libřický, Drašnar T., Hlavatý, Kastner, Kulhánek

Hokejisté Trutnova odehráli svoje poslední vystoupení v základní části ve své Pro Hockey Aréně. V nedělním duelu přivítali na svém ledě hosty z Třebechovic.

Do utkání nastoupili Draci bez nemocného Antonína a Vacka, pracovně byl mimo Zelenka. Kádr Draků posílil Marek Zadina, ale ten byl také kvůli zaměstnání omluven. Kromě Zadiny ještě mužtsvo posílil brankář Dominik Exner (Hronov), který odchytal větší půlku utkání a obdržel jednu branku - v utkání chytal výborně! Do realizačního týmu přišla také posila a velmi výrazná. Trenérský post doplnil Ladislav Lubina, který se týmu bude společně s dosavadním koučem Malinským věnovat minimálně do konce této sezony.

Hokejisté Trutnova nedovolili žádné pochyby a na Třebechovice vlétli po hlavě. Již v úvodní minutě se trefil Luštinec. V druhé polovině třetiny se opět trefil Luštinec a doplnili ho ještě Zítka a Perutek, kteří využili zaváhání hostující obrany - 4:0.

Ve druhé třetině bylo domácí mužstvo opět lepší. V první desetiminutovce ve druhém dějství se prosadili Kozák, Veselý a ještě před nimi stihl zkompletovat hattrick Jakub Luštinec. Do branky se po 27. minutách postavil Dominik Exner a vystřídal Pavla Škopa. Ve 33. minutě měli domácí výhodu přesilové hry pěti proti třem, ale v této výhodě branka nepadla. Druhá třetina skončila a na tabuli svítilo skóre 7:0.

Třetí dvacetiminutovka byla opět v rukou domácích. Nejprve se trefil Šimoníček - 8:0. Na branku jsme čekali necelých šest minut, ovšem ta padla do sítě domácích. Domácí obranou projel Dostál a bekhendem snížil - 8:1. Poté však přišly dvě odpovědi z hokejek domácích a nejdříve Šimoníček a po něm Chytráček stanovili skóre na konečných 10:1.

Trutnovští hokejisté tak slaví další výhru, která však nic neřeší. Do Play-Off se Trutnov probojuje z druhého místa a bude čekat, jak dopadnou čtvrtfinálové souboje. Další utkání sehrají Draci na ledě Hronova a to ve středu 5.2.2014 od 18:00. Reportáž: Redakce