|

Trutnov si připsal další povinnou výhru. Tentokrát porazil N. Město n/M

Ve středečním utkání opět domácí hokejisté obraceli nepříznivý stav utkání. Opět se jim to povedlo a po zásluze přehráli svého krajského rivala, Nové Město n/M.

Nové Město
Branky a nahrávky: 8. St. Procházka, 21. Šimoníček (St. Procházka), 25. Tomín (Sekera), 26. Mašek (Šimoníček), 39. Chytráček (Veselý), 43. Suchý Pavel - 6. Škoda (Marša), 18. Janoušek (Vlček), 40. Škoda, 43. Lukášek (Potůček)

Trutnov: Pech (od 31. Veselý) - Poul, Antonín, Sekera, Gabriel, Seidl, Synek, Junek - St. Procházka, Šimoníček, Suchý - Perutek, Chytráček, Veselý - Tomín, Mašek, Vacek - Kozák

Nové Město: Čáp (Hušek) - Jakl, Hejduk, Marša, Dufek, Potůček, Ježek, Lukášek, Škoda, Janoušek, Vlček J., Vencl, Chmelík, Mach, Junek

K dalšímu utkání nastoupili hokejisté Trutnova na svém ledě proti krajskému rivalovi Spartaku Nové Město.

Středeční utkání začalo z trutnovské strany hodně vlažně, oproti nedělnímu střetnutí s Jonsdorferem. To také potrestali hráči hostí. Marša vybídl Škodu, ten si najel po levé straně mantinelu a zakončil přesně do rohu trutnovské branky - 0:1. Hráči domácích byli poněkud opaření, ale vše napravil zkušený matador. Stanislav Procházka dobruslil kotouč, který nahodil za branku N. Města Šimoníček, puk si zpracoval a z úhlu vstřelil vyrovnávací branku - 1:1. Když se naskytla přesilová hra domácím, tak ovšem chybovali a z protiútoku se trefil se štěstím Janoušek - 1:2. Hororová první dvacetiminutovka byla minulostí...

Do druhé třetiny nastoupili domácí ve velké parádě. Po odehraných 18 sekundách si kotouč vzal Šimoníček a trefil se přesně - 2:2. O čtyři minuty později zvýšil Tomín po krásné souhře se Sekerou - 3:2. Dvoubrankový náskok dal Drakům ve 26. minutě Mašek, který překonal Čápa v brance hostí - 4:2. Ve 39. minutě ujel v oslabení Chytráček a krátkou kličkou zasunul kotouč mezi nohy hostujícího brankáře - 5:2. Hosté ještě stihli korigovat a to ve 40. minutě, když se do odkryté branky domácích trefil Škoda - 5:3.

Třetí třetina opět moc nenabídla. Vlažné tempo jak domácích tak hostů moc branek nepřineslo. Na rozdíl jedné branky stačil snížit Lukášek, který překonal domácího Veselého - 5:4. Dvoubrankový náskok však domácím vrátil zpět ex-kapitán Trutnova Pavel Suchý, který nachytal hostujícího Huška v brance krásnou střelou nad ledem - 6:4. Toto skóre vydrželo až do konce utkání.

Trutnov si tedy připsal další povinnou výhru a ve čtvrtém utkání si odnesl čtvrté vítězství. Další zápas sehrají hokejisté zeleno-bílých barev na ledě Nového Města n/M za týden ve středu, t.j. 26.9.2012 od 18:30 hod. Reportáž: Redakce