|

Draci nevstřelili ani branku a prohráli s Kolínem.

Ve středu 26.ledna sehráli domácí Draci utkání s Kozly z Kolína. V utkání podlehli hostům 0:4.

SC Kolín
Branky nahrávky: 16. Malý (Nedbal, Musil), 22. Malý (Musil, Pýcha), 43. Morkes (Čtvrtečka), 51. Dulovec (Skokan)

Vyloučení: 6:6

Využití: 0:2

Diváci: 327

Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Malinský, Mlejnek, Antonín, Rejzek, Mečiar, Poskočil, Provazník, Kuna - Chytráček, Jindřich, Havlíček, St. Procházka, Šimoníček, Březina, Döme, Stehno, Dlab, Veselý, Svoboda, Mašek

SC Kolín: Brázdil (Blažek) - Nedbal, T. Procházka, Pýcha, Pohl, Přibyl, Malý, Musil, Skokan, Dulovec, Pospíšil, Hloušek, Morkes, Cerk, Čtvrtečka, Ježek

Ve středu 26. ledna se na ledě domácího Trutnova představili Kolínští Kozlové.

První třetina nenabídla divákům nijak zvlášť pohledný hokej. První šanci spálil Dlab, který nepřekonal Brázdila v hostující brance. Další šanci měl hostující Malý, který ujel domácím obráncům, ale Škrabelj ho vychytal perfektním semaforem. První trest pro domácí přišel v 16. minutě. Při domácím vyloučení se z přesilovky prosadil Malý - 0:1. Poté měl opět šanci Dlab, ale znovu nedokázal překonat hostujícího brankáře.

Do druhého dějství vlétl Trutnov jako uragán, ale nedokázal si vytvořit žádnou šanci. V 21. Minutě byl nepochopitelně vyloučen Stanislav Procházka. Po odehraných šesti sekundách přesilové hry hostí, se prosadil Malý. Pýcha přihrál od modré na Musila a ten našel úplně volného Malého. Malý měl snadnou práci a kotouč zametl do prázdné branky - 0:2. V 27. Minutě ujel Poskočilovi opět aktivní Malý, ale Škrabelj mu sebral hattrick perfektním zákrokem. Ve 30. Minutě se nejprve neprosadil Musil a vzápětí ani Malý, skóre se neměnilo. O minutu později měl další šanci Kolína veterán Všetečka, ale ani ten si na Škrabelje recept nenašel. Druhá třetina více branek nenabídla a do kabin se šlo za stavu 0:2.

Třetí třetina už byla pouze v roli hostů. Ve 42. Minutě se dostal do zakončení Morkes. Poprvé jeho střelu Škrabelj kryl, ale na dorážku byl už krátký - 0:3. O osm minut později se Kolín prosadil naposled. V 50. minutě se prosadil Dulovec. Trmu vrmu v brankovišti Škrabelje,kdy hlavní sudí nemohl kotouč vidět, vyřešil již zmiňovaný Dulovec - 0:4. Po brance inkasoval desetiminutový trest Šimoníček, který se právem rozčiloval na hlavního sudího. Sudí Locków utkání nezvládl po všech strankách. Kolín si odváží z Trutnova 3 důležité body. Reportáž: op