|

Draci porazili Sršně. Výrazným podílem se na vítězství podílel Jiří Šimoníček.

Ve středu 5.1.2011 odehráli trutnovští hokejisté duel s Kutnou Horou. Svoje narozeniny oslavili výhrou Havlíček se Šimoníčkem.

(1:0, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 6. Králíček, 34. Prachař - 22. Procházka (Šimoníček), 44. Šimoníček (Rejzek), 46. Březina (Šimoníček), 49. Šimoníček (Rejzek)

"Jak na Nový rok, tak po celý rok". Draci úspěšně vezou z Kutné Hory 3 body. Utkání bylo ale po dvě třetiny vyrovnané. V první třetině se trefil Králíček a otevřel skóre - 1:0.

Ve druhé třetině vyrovával kanonýr Procházka - 1:1. Skóre na stranu Sršňů však strhl po závaru v brankovišti Prachař - 2:1.

Ve třetí třetině ovšem kralovali Draci. Aktivní "oslavenec" Jiří Šimoníček vyrovnal ve 44. minutě - 2:2. Závar před brankou, kde se nejlépe zorientoval opět Šimoníček skončil brankou Březiny - 2:3. Skóre utkání spečetil opět, kdo jiný, než Jirka Šimoníček. Z přečíslení 2 na 1 mu přihrál Rejzek (který odehrál svůj první zápas v dresu Trutnova, kam přišel z Kutné Hory) a Šimoníček se nemýlil - 2:4.

Trutnovští hokejisté si odváží z Kutné Hory 3 body. Výrazný podíl na výhře má dnešní oslavenec Jirka Šimoníček, který slaví 23. narozeniny. V utkání nasbíral 4 body, za 2 branky a 2 asistence.