|

HC BAK Trutnov 4:5 v prdl. KLH Vajgar Jindřichův Hradec

V neděli 19.9.2010 sehráli domácí Draci první utkání na Zimním stadioně v Trutnově. Potrápit je přijel Vajgar Jindřichův Hradec. Hosté si nakonec po výhře v prodloužení odvážejí dva body.

Jindřichův Hradec
Branky: 3. Jindřich (Chochola), 43. Mečiar (Kuna), 44. Mikolášek (Chytráček), 54. Mlejnek (Chytráček, Mikolášek),- 7. Dvořák (Heršálek, Mazanec), 37. Skokan (Schmidt), 44. Dvořák (Skokan, Chmel), 60. Skokan(tr. střílení), 61. Skokan (Mařík, Tupý)

Střely na branku 32:40

Vyloučení: 5:9 navíc Dolina 10 min. OT

Využití: 1:0

Diváci: 353

Rozhodčí: Kareš - Maštalýř, Šmika

Trutnov: Škrabejl(Truhlář) - Mečiar, Provazník, Antonín, Mlejnek, Kuna - Chochola, Jindřich, Dlab - Mikolášek, Chytráček, Havlíček - Stehno, Šimoníček, Mašek

Jindřichův Hradec: Kubeš(Neliším) - Ištvánik, Chmel, Janda, Maryška, Tupý, Heršálek, Mazanec, Mařík, Dvořák, Schmidt, Bula, Skokan, Dolina, Repkin, Kroupa, Dvořák

Domáci Draci nastoupili bez nemocného kapitána Malinského, čímž ztratili výraznou osobnost v obraně. Později se ukázalo, že jeho zkušenosti v utkání chyběly.

Hnedka v úvodní třetině hra napověděla vývoji celého utkání. Strhující tempo hry diktoval jak Trutnov, tak později, zejména ve druhé třetině lépe hrající Jindřichův Hradec. Přetahovanou o vítězství nakonec vyhrál hostující Vajgar. Nejprve 47 před koncem ujel Skokan, který byl ze zadu faulován. Sudí Kareš nařídil dle pravidel trestné střílení, které Skokan promněnil. Utkání tedy došlo do prodloužení, kde bleskově 2 body na svou stranu strhl Vajgar. V čase 60:14 skoroval po krásné akci opět Skokan, kterému kotouč naservíroval Mařík.

Nejlepším hráčem utkání ze strany domácích byl vyhlášen brankář Peter Škrabelj, který obdržel od firmy 4PM hodinky značky Axcent.

Trutnov si tedy odnesl bod a pro další body pojede ve středu do Benešova, kde nastoupí od 18:00 hod na zdejším zimním stadionu. Utkání můžete sledovat www.onlajny.cz Reportáž: op