|

Trutnov v úvodním utkání ve druhé lize prohrál s Táborem

Trutnov v úvodním utkání ve druhé lize prohrál s Táborem. O porážce Trutnova rozhodly dvě branky v polovině utkání, kterými Táborští odskočili na 3:0. Trutnov se sice nevzdával, ale poprvé se mu podařilo vstřelit branku až v 52. minutě, kdy Ondřej Potůček snižoval na 1:4. Tábor nakonec skóroval ještě jednou a zvítězil 5:1. Druholigová premiéra se tak Trutnovu nepovedla.

TABTRU
Tábor
1.

13.09.2008

5:1
(1:0, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky:  2.Matušík (Mařík), 30.Mařík (Zíb), 32. Květoň (Mrkvička), 48. Suchánek (Květoň, Trieb), 54. Klimeš (Zíb) – 52. Potůček (Hornyš). Vyloučení:  9:9 + Marša (Trutnov) 5+OK.                Využití: 2:1.   Oslabení:  1:0. Diváků:  610. Třetiny:  1:0, 2:0, 2:1. Rozhodčí: Ondřej – Šperl, Vavruška

Trutnov:

Ivan Houda: "Klíčový moment nastal ve druhé třetině, kdy jsme nevyužili vyložené šance a soupeř naopak gólově trestal naše hrubé chyby v obraně."