PŘEDPRODEJ PERMANENTEK PRO SEZÓNU 2020/2021

V následujícím článku se dozvíte, jak to bude letos s předprodejem permanentních vstupenek pro nadcházející sezónu.

V minulém týdnu jsme již obdrželi jízdní řád druhé ligy pro nadcházející sezónu 2020/2021. Hokejisté Trutnova v ní sehrají celkem 21 domácích duelů. Postupně se na ledě Draků představí mužstva Mostu, Řisut, Bíliny, Děčína, Jablonce, Nové Paky a Dvora Králové nad Labem.

Nejprve si připomeneme, kolik vlastně stojí vstupné. Pro nadcházející sezónu se ceny vstupného nebudou měnit. Základní vstupné na domácí utkání zůstává ve výši 60,- Kč. Zlevněné vstupné je poté ve výši 40,- Kč. Na derby se Dvorem Králové bude jednotné vstupné a to ve výši 70,- Kč. Na případné Play Off bude vstupné ve výši 70,- Kč.

Permanentní vstupenky budou rozdělené do více kategorií. Níže se vám budeme snažit osvětlit, jak to bude s permicemi probíhat v letošní sezóně.

GOLD

- možno objednat pouze v předprodeji

- rozvoz permanentek až do domu

- dárek v podobě mini dresu do auta

- místenka na ZS (možno si rezervovat svoje oblíbené místo)

- permanentka platí pro základní část II. Ligy ČR 2020/2021 a případné Play Off

- objednávat můžete pouze na email hokejtrutnov@gmail.com, do emailu uveďte prosím vaše jméno, příjmení, bydliště (kam permanentku chcete dovést), telefonní číslo, e-mail a počet kusů

Cena: 1 299,- Kč

FAMILY

- akce 2+1 zdarma

- možno objednat pouze v předprodeji

- objednávat můžete pouze na email hokejtrutnov@gmail.com, do emailu uveďte prosím vaše jména, příjmení, bydliště a data narození, permanentka se vztahuje pouze na členy rodiny

- permanentka platí pro základní část II. Ligy ČR 2020/2021 a případné Play Off

- permanentní vstupenku si vyzvednete na pokladně ZS při domácím utkání

Cena: 2 299,- Kč

REGULAR

- permanentní vstupenka platí pouze pro základní část II. Ligy ČR 2020/2021

- zakoupit ji můžete pouze na pokladně ZS

- tento typ permanentky není určen pro předprodej

Cena: 999,- Kč

Prosíme, abyste pozorně četli instrukce ohledně předprodeje permanentních vstupenek. Dbejte prosím na správné vyplnění vašeho e-mailu. Jakmile objednávku odešlete, přijde vám potvrzovací email a další podrobnosti. Mnohokrát vám děkujeme za podporu našeho klubu!

Vzorově vyplněný e-mail pro objednání permanentky

Komu: hokejtrutnov@gmail.com

Předmět: Permanentka 2020/2021

Text: Pavel Novák, Horská 7, 541 01 Trutnov, +420 777 777 777, pavel@novak.cz, 2 kusy permanentky GOLD Redakce